Úvod » Iné » Hasiace zariadenie práškové ABC


        

Hasiace zariadenie práškové ABC

Elide Fire protipožiarná guľa

novinka

 

Číslo produktu: 12030
EAN kód: 8585748797976
naša cena bez DPH: 33,25 EUR
naša cena s DPH (20 %):
39,90 EUR

Práškové automatické hasiace zariadenie je najjednoduchšie a najefektívnejšie opatrenie, ktorým môžete znížiť riziko požiaru a zároveň vzniknutému ohňu účinne čeliť. Takmer univerzálne použitie a revolučne jednoduchý princíp znamenajú istotu, že sa na práškové automatické hasiace zariadenie môžete vždy spoľahnúť.

 

Ako páškové automatické hasiace zariadenie funguje?

Hlavnou výhodou prostriedku je jednoduchý a bezpečný princíp fungovania. V prípade vznikajúceho požiaru sa ELIDE FIRE jednoducho hodí do ohňa. V kontakte s plameňmi sa prostriedok automaticky sám aktivuje a vznikajúci požiar na ploche 8 – 10 m² spoľahlivo a okamžite uhasí.

Práškové automatické hasiace zariadenieokamžite uhasí pevné látky, horľavé kvapaliny i požiare elektrických zariadení. Navyše slúži ako 24-hodinový dohľad nad miestami so zvýšeným rizikom vzniku požiaru, ako sú elektrické rozvody či ističe. Pri vzniku požiaru sa práškové automatické hasiace zariadenie sám aktivuje, vznikajúci požiar v zárodku uhasí a v neposlednom rade varovným zvukovým signálom upozorní na nebezpečenstvo.